Vytisknout
Kategorie: Blogpage články

Drážďanský vánoční trh Striezelmarkt © Torsten Hufsky

Akreditace, tiskové konference, zprostředkování fotografií nebo partnerů pro rozhovory a veškeré informace týkající se drážďanského vánočního trhu Štrýclmarkt pro tisk a média.

Adventní zpravodaj 1/2 (19. 9. 2019)

Adventní zpravodaj 2/2 (dva týdny před zahájením Štrýclmarktu)

Termíny pro zástupce tisku a médií

STAVĚNÍ VÁNOČNÍHO STROMU  - na náměstí Altmarkt - akce s dvěma mobilními jeřáby: sobota 2. 11. 2019

TISKOVÁ KONFERENCE - ŠTRÝCLMARKT - před zahájením vánočního trhu Štrýclmarkt: cca dva týdny před zahájením. Datum upřesníme.

ZKOUŠKA SVĚTEL - soumrak - zkouška světel na Štrýclmarktu: cca týden před zahájením. Datum upřesníme.

MONTÁŽ OBŘÍ ŠTOLY (neveřejná akce) - sestavování obří štoly: neděle 1. 12. 2019. Pouze pro zástupce médií - akreditace nutná, kontaktní údaje viz níže.

ÚČAST NA PÓDIU PŘI ŠTOLOVÉ SLAVNOSTI - pro média: sobota 7. 12. 2019. Akreditace nutná, kontaktní údaje viz níže

Akreditace

Zařizujeme akreditace pro zpravodajské týmy, rozhlas, fotografy a zástupce tisku a jiných médií. Pokud chcete fotografovat či natáčet na vánočních trzích, prosím obraťte se přímo na nás, rádi Vám vyřídíme akreditaci. Akreditace je nutná na Štolovou slavnost, pokud chcete fotografovat či natáčet přímo v průvodu nebo na pódiu na náměstí Altmarkt.  Kontaktní údaje pro veškeré akreditace najdete v patičce našeho webu nebo na www.drazdany.info/presse. Můžete rovněž psát na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Fotogalerie

Fotografie k propagačním účelům najdete na https://goo.gl/photos/LbtxCx3i2FbtLTvL8. Prosíme, uvádějte u nich jméno fotografa a copyright, jak je uvedeno v popiskách.